به هيچ عنوان به منظور رقص نور شعله ، شومينه را عمداً زردسوز ننمائيد . شعله زرد به معني توليد گازسمي مونواکسيدکربن در دستگاه مي باشد    اطراف لوله هاي بالارونده ( آب سرد و گرم و .. ) از موتورخانه را كاملاً و توسط مصالح مناسب ، آببندي نماييد.در غير اينصورت امكان نفوذ گاز سمي مونواكسيدكربن از اطراف لوله ها به واحد مسكوني شما وجود دارد    هر چراغ روشنايي گازي بايستي داراي يك شير قطع كننده مجزا باشد از اتصال آن به شيرهاي اجاق گاز ، بخاري و يا آبگرمكن جداً خودداري نماييد    درصورتيكه احساس كرديد سوخت بخاري ناقص بوده و يا باشعله آبي نمي سوزد به آن بي‌تفاوت نمانيد، ممكن است اين نقص ناشي از نرسيدن هواي كافي به بخاري باشد.     در هنگام قطع گاز از شبكه شهر و در مرحله نخست فوراً شير اصلي گاز را بسته و سپس شيرهاي مصرفي خانگي كليه واحدها درساختمان را ببنديد    از وارد آوردن ضربه بوسيله ديگ و ساير ظروف سنگين بر روي اجاق گاز جداً خودداري كنيد زيرا اين عمل باعث سست شدن اتصالات و نشت گاز مي شود.    هر وسيله گازسوز بايستي داراي دودكش مناسب و بدون اشكال جهت تخليه گازهاي حاصل از احتراق به فضاي آزاد باشد و هرگونه نقص و نارسايي و رعايت ننمودن استانداردها در اين مورد موجب حادثه خواهد گرديد    براي وصل كردن بخاري به لوله‌كشي گاز هرگز از شيلنگ‌هاي آب و یا لوله های غيراستاندارد استفاده نكنيد.   

کمک 355 میلیون ریالی کارکنان گاز گیلان به زلزله زدگان کرمانشاه

۲۲ خرداد ۱۳۹۷ 232
کمک 355 میلیون ریالی کارکنان گاز گیلان به زلزله زدگان کرمانشاه

به گزارش روابط عمومی گاز گیلان - بر اساس اطلاعیه روابط عمومی شرکت گاز گیلان در خصوص کمک به مردم زلزله زده کرمانشاه، همکاران اين شركت کمکهای انسان دوستانه خود شامل پتو، بخاري، چادر، لباس گرم و مواد غذایی را در قالب یک خاور در روزهاي اوليه پس از وقوع زلزله، جهت کمک به مناطق حادثه ديده به شرکت گاز استان کرمانشاه ارسال کردند.

علاوه بر این، کارکنان گاز گیلان در یک اقدام خداپسندانه دیگر از حقوق خود جمعاً به مبلغ 355 میلیون و دویست و ده هزار و هفتصد و نود ریال برای کمک به زلزله زدگان کرمانشاه تخصیص دادند که امور مالی شرکت گاز استان با تنظیم سندی این مبلغ را به حسابی که در شرکت گاز استان کرمانشاه برای همین منظور افتتاح گردیده است، واریز کرد.

با آرزوی سلامتی و توفیق برای یکایک همکاران نیکوکار از درگاه خداوند بزرگ در این ماه عزیز، سالی بدون حوادث و بلایای طبیعی را برای همه مردم دنیا بویژه ایران عزیز مسئلت داریم.

کمک 355 میلیون ریالی کارکنان گاز گیلان به زلزله زدگان کرمانشاه کمک 355 میلیون ریالی کارکنان گاز گیلان به زلزله زدگان کرمانشاه