به هيچ عنوان به منظور رقص نور شعله ، شومينه را عمداً زردسوز ننمائيد . شعله زرد به معني توليد گازسمي مونواکسيدکربن در دستگاه مي باشد    اطراف لوله هاي بالارونده ( آب سرد و گرم و .. ) از موتورخانه را كاملاً و توسط مصالح مناسب ، آببندي نماييد.در غير اينصورت امكان نفوذ گاز سمي مونواكسيدكربن از اطراف لوله ها به واحد مسكوني شما وجود دارد    هر چراغ روشنايي گازي بايستي داراي يك شير قطع كننده مجزا باشد از اتصال آن به شيرهاي اجاق گاز ، بخاري و يا آبگرمكن جداً خودداري نماييد    درصورتيكه احساس كرديد سوخت بخاري ناقص بوده و يا باشعله آبي نمي سوزد به آن بي‌تفاوت نمانيد، ممكن است اين نقص ناشي از نرسيدن هواي كافي به بخاري باشد.     در هنگام قطع گاز از شبكه شهر و در مرحله نخست فوراً شير اصلي گاز را بسته و سپس شيرهاي مصرفي خانگي كليه واحدها درساختمان را ببنديد    از وارد آوردن ضربه بوسيله ديگ و ساير ظروف سنگين بر روي اجاق گاز جداً خودداري كنيد زيرا اين عمل باعث سست شدن اتصالات و نشت گاز مي شود.    هر وسيله گازسوز بايستي داراي دودكش مناسب و بدون اشكال جهت تخليه گازهاي حاصل از احتراق به فضاي آزاد باشد و هرگونه نقص و نارسايي و رعايت ننمودن استانداردها در اين مورد موجب حادثه خواهد گرديد    براي وصل كردن بخاري به لوله‌كشي گاز هرگز از شيلنگ‌هاي آب و یا لوله های غيراستاندارد استفاده نكنيد.   

تاكيد مديرعامل گاز گيلان بر گسترش هر چه بيشتر خدمات الكترونيك

۱۹ خرداد ۱۳۹۷ 254
تاكيد مديرعامل گاز گيلان بر گسترش هر چه بيشتر خدمات الكترونيك

به گزارش روابط عمومي در هفته گذشته اولين جلسه كارگروه استقرار ميز خدمت به رياست حسین اكبر مديرعامل شركت گاز استان گيلان برگزار شد.

اين جلسه حسب بخشنامه رياست محترم جمهور در خصوص استقرار ميز خدمت و رعايت حقوق شهروندي برگزار شد و در آن اعضاء كارگروه ضمن قرائت و بررسي مفاد بخشنامه، به چگونگي برپايي و اقدامات لازم جهت استقرار ميز خدمت به صورت حضوري و غيرحضوري پرداختند.

در اين جلسه مهندس اكبر با اشاره به روند توسعه تكاملي خدمات غيرحضوري و الكترونيك در كشور گفت: در كمتر از دو دهه گذشته اغلب كارها از جمله ثبت نام كنكور بصورت حضوري بود ولي امروزه تمامي مراحل از ابتدا تا اعلام نتايج از طريق اينترنت صورت مي گيرد.

وي اظهار داشت: در دنياي امروز كه به عصر ارتباطات معروف است بايد قدم هاي محكمتري در جهت توسعه دولت الكترونيك با هدف ارائه خدمات بهتر و سريع تر به مشتركين و كاهش مراجعات مردمي برداريم.

در ادامه مقرر گرديد واحد فناوري اطلاعات با هماهنگي واحد هماهنگي فروش، خدماتي را كه امكان راه اندازي بصورت ميز خدمت غيرحضوري در بستر اينترنت دارند شناسايي و در سايت شركت گاز استان گيلان بارگذاري نمايند.

 

تاكيد مديرعامل گاز گيلان بر گسترش هر چه بيشتر خدمات الكترونيك تاكيد مديرعامل گاز گيلان بر گسترش هر چه بيشتر خدمات الكترونيك تاكيد مديرعامل گاز گيلان بر گسترش هر چه بيشتر خدمات الكترونيك تاكيد مديرعامل گاز گيلان بر گسترش هر چه بيشتر خدمات الكترونيك