اطراف لوله هاي بالارونده ( آب سرد و گرم و .. ) از موتورخانه را كاملاً و توسط مصالح مناسب ، آببندي نماييد.در غير اينصورت امكان نفوذ گاز سمي مونواكسيدكربن از اطراف لوله ها به واحد مسكوني شما وجود دارد    هر چراغ روشنايي گازي بايستي داراي يك شير قطع كننده مجزا باشد از اتصال آن به شيرهاي اجاق گاز ، بخاري و يا آبگرمكن جداً خودداري نماييد    درصورتيكه احساس كرديد سوخت بخاري ناقص بوده و يا باشعله آبي نمي سوزد به آن بي‌تفاوت نمانيد، ممكن است اين نقص ناشي از نرسيدن هواي كافي به بخاري باشد.     در هنگام قطع گاز از شبكه شهر و در مرحله نخست فوراً شير اصلي گاز را بسته و سپس شيرهاي مصرفي خانگي كليه واحدها درساختمان را ببنديد    از وارد آوردن ضربه بوسيله ديگ و ساير ظروف سنگين بر روي اجاق گاز جداً خودداري كنيد زيرا اين عمل باعث سست شدن اتصالات و نشت گاز مي شود.    هر وسيله گازسوز بايستي داراي دودكش مناسب و بدون اشكال جهت تخليه گازهاي حاصل از احتراق به فضاي آزاد باشد و هرگونه نقص و نارسايي و رعايت ننمودن استانداردها در اين مورد موجب حادثه خواهد گرديد    براي وصل كردن بخاري به لوله‌كشي گاز هرگز از شيلنگ‌هاي آب و یا لوله های غيراستاندارد استفاده نكنيد.    استفاده از اجاق پلوپز به عنوان وسيله گرمايشي ممنوع است * نصب بخاري ديواري در اتاق خواب مجاز نيست * نصب شومينه بدون ترموكوپل ممنوع است * نصب شومينه در اتاق خواب مجاز نيست     نشانه هاي اوليه گاز گرفتگي عبارتند از : خواب آلودگي ، ضعف ، گرفتگي بدن ، سردرد ، تهوع و درد قفسه سينه * گاز منو اكسيد كربن كاملاً بي رنگ و بي بو است . تنفس گاز منواكسيد كربن باعث گاز گرفتگي ، مسموميت و مرگ مي شود *   

نشست کارگروه بررسی و انتخاب سامانه مدیریت پروژه به میزبانی شرکت گاز استان گیلان برگزار شد

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ 465
نشست کارگروه بررسی و انتخاب سامانه مدیریت پروژه به میزبانی شرکت گاز استان گیلان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی گاز گیلان نشست کارگروه بررسی و انتخاب سامانه مدیریت پروژه با حضور حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان، بهروز مسعودی نیا معاون مهندسی و اجرای طرح های گاز گیلان، آذر ملک محمدی رییس دفتر هماهنگی و برنامه‌ریزی گازرسانی به روستاهای شرکت ملی گاز ایران و جمعی از رؤسا و کارشناسان برنامه ریزی و مالی  شرکت های گاز استانی در هتل معین فومن برگزار شد.

این جلسه پیرو دو نشست کارگروه کنترل پروژه در یزد و تهران جهت تصمیم گیری سامانه مبنا جهت مدیریت پروژه در شرکتها تشکیل شد.

در این نشست مهندس اکبر ضمن خوشامدگویی به همکاران ستاد و شرکت های گاز استانی، ابراز امیدواری نمود این جلسه و هم اندیشی نتیجه مثبتی به همراه داشته باشد.

 مدیرعامل گاز گیلان اظهار داشت: سامانه مدیریت پروژه در گاز گیلان از سال های دور با مشکلات و مقاومت های موجود اجرایی شد و این برنامه به مرور و متناسب با پیشرفت تکنولوژی و نرم افزاری، بروزرسانی شده و در حال حاضر به کمک این سامانه، عملیات اجرایی شرکت تحت مدیریت می باشد.

در این نشست، سامانه های نرم افزاری کنترل پروژه در گاز اصفهان و گیلان و همچنین استراتژی ستاد در این خصوص ارایه گردید و مسئولین برنامه ریزی و کنترل و مالی شرکت ها در این خصوص به بحث و تبادل نظر پرداختند.

در ادامه خانم ملک محمدی ضمن تشکر از مدیرعامل و همکاران گاز گیلان بجهت اجرای شایسته پروژه های بند «ق» در گیلان اظهار داشت: با توجه به تدوین برنامه استراتژیک در شرکت ملی گاز و لزوم پایش شاخص های استراتژیک مدیریت گازرسانی، مدیریت سامانه ها و آمارهای عملکردی به منظور ارائه گزارش های مدیریتی به سطوح مختلف شرکت و خارج از شرکت امری ضروریست.

وی بر وجود یک سامانه هماهنگ برای کلیه شرکت های گاز استانی در راستای جلوگیری از دوباره کاری ها تاکید کرد و گفت: در این زمینه هماهنگی موثری با مدیریت فاوای شرکت ملی گاز وجود دارد.

رییس دفتر هماهنگی و برنامه‌ریزی گازرسانی به روستاهای شرکت ملی گاز ایران در پایان همدلی واحدهای مختلف شرکت گاز استان گیلان درجهت استفاده بهینه از نرم افزار مدیریت پروژه و اجرای پروژه های بهبود را بسیار خوب توصیف و از مدیریت و کارکنان این شرکت تشکر نمود.

نشست کارگروه بررسی و انتخاب سامانه مدیریت پروژه به میزبانی شرکت گاز استان گیلان برگزار شد نشست کارگروه بررسی و انتخاب سامانه مدیریت پروژه به میزبانی شرکت گاز استان گیلان برگزار شد نشست کارگروه بررسی و انتخاب سامانه مدیریت پروژه به میزبانی شرکت گاز استان گیلان برگزار شد نشست کارگروه بررسی و انتخاب سامانه مدیریت پروژه به میزبانی شرکت گاز استان گیلان برگزار شد نشست کارگروه بررسی و انتخاب سامانه مدیریت پروژه به میزبانی شرکت گاز استان گیلان برگزار شد نشست کارگروه بررسی و انتخاب سامانه مدیریت پروژه به میزبانی شرکت گاز استان گیلان برگزار شد نشست کارگروه بررسی و انتخاب سامانه مدیریت پروژه به میزبانی شرکت گاز استان گیلان برگزار شد نشست کارگروه بررسی و انتخاب سامانه مدیریت پروژه به میزبانی شرکت گاز استان گیلان برگزار شد نشست کارگروه بررسی و انتخاب سامانه مدیریت پروژه به میزبانی شرکت گاز استان گیلان برگزار شد نشست کارگروه بررسی و انتخاب سامانه مدیریت پروژه به میزبانی شرکت گاز استان گیلان برگزار شد نشست کارگروه بررسی و انتخاب سامانه مدیریت پروژه به میزبانی شرکت گاز استان گیلان برگزار شد