به هيچ عنوان به منظور رقص نور شعله ، شومينه را عمداً زردسوز ننمائيد . شعله زرد به معني توليد گازسمي مونواکسيدکربن در دستگاه مي باشد    اطراف لوله هاي بالارونده ( آب سرد و گرم و .. ) از موتورخانه را كاملاً و توسط مصالح مناسب ، آببندي نماييد.در غير اينصورت امكان نفوذ گاز سمي مونواكسيدكربن از اطراف لوله ها به واحد مسكوني شما وجود دارد    هر چراغ روشنايي گازي بايستي داراي يك شير قطع كننده مجزا باشد از اتصال آن به شيرهاي اجاق گاز ، بخاري و يا آبگرمكن جداً خودداري نماييد    درصورتيكه احساس كرديد سوخت بخاري ناقص بوده و يا باشعله آبي نمي سوزد به آن بي‌تفاوت نمانيد، ممكن است اين نقص ناشي از نرسيدن هواي كافي به بخاري باشد.     در هنگام قطع گاز از شبكه شهر و در مرحله نخست فوراً شير اصلي گاز را بسته و سپس شيرهاي مصرفي خانگي كليه واحدها درساختمان را ببنديد    از وارد آوردن ضربه بوسيله ديگ و ساير ظروف سنگين بر روي اجاق گاز جداً خودداري كنيد زيرا اين عمل باعث سست شدن اتصالات و نشت گاز مي شود.    هر وسيله گازسوز بايستي داراي دودكش مناسب و بدون اشكال جهت تخليه گازهاي حاصل از احتراق به فضاي آزاد باشد و هرگونه نقص و نارسايي و رعايت ننمودن استانداردها در اين مورد موجب حادثه خواهد گرديد    براي وصل كردن بخاري به لوله‌كشي گاز هرگز از شيلنگ‌هاي آب و یا لوله های غيراستاندارد استفاده نكنيد.   

از شرکت گاز استان گیلان در امر اقامه نماز تقدیر شد

۲۰ اسفند ۱۳۹۶ 427
از شرکت گاز استان گیلان در امر اقامه نماز تقدیر شد

به گزارش روابط عمومی گاز گیلان -  مراسم تکریم از دستگاه‌های برتر گیلان در امر اقامه نماز با حضور حضرت آیت الله قربانی نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه رشت برگزار شد.

در این مراسم نماینده ولی فقیه در گیلان با بیان اینکه دوره کاملی از معارف، اخلاق و یکسری مسائلی که غرور را از انسان می‌زداید در نماز وجود دارد گفت: نماز امید را در جامعه زنده می‌کند.

امام جمعه رشت با بیان اینکه نماز به عنوان بهترین عمل‌ها معرفی شده است، تصریح کرد: دوره کاملی از معارف، اخلاق و یکسری مسائلی که غرور را از انسان می‌زداید و حالت بندگی و تواضع درباره خداوند را به او تعلیم می‌دهد، در نماز وجود دارد.

آیت‌الله قربانی اقامه نماز را نشان‌دهنده مسیر انبیا، صالحان، شهدا و صدیقین خواند و بیان کرد: زمانی که انسان در نماز به عالم ربانی اقتدا می‌کند و در کنار انسان‌های والا قرار می‌گیرد عطر گل پیدا می‌کند.

در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین حجازی رئیس ستاد اقامه نماز گیلان با اشاره به اینکه تمام دستگاه‌های استان در امر نماز فعال هستند، گفت: فعالیت تعدادی از دستگاه‌ها در امر مذکور بیشتر است.

وی بر توانمندسازی و فضاسازی دستگاه‌ها برای اقامه نماز کارکنان تاکید کرد و یادآور شد: تنها اقامه نماز در دستگاه‌ها امتیاز محسوب نمی‌شود بلکه ترویج این فرهنگ در جامعه حائز اهمیت است.

رئیس ستاد اقامه نماز گیلان با بیان اینکه منویات مقام معظم رهبری، طرح جامع و تفاهمنامه با دستگاه‌ها ملاک ارزشیابی در امر اقامه نماز است، متذکر شد: سال ۹۷ تفاهم نامه با سازمان‌های مختلف استان بومی‌سازی می‌شود.

در پایان این مراسم در میان 82 دستگاه اجرایی از 35 دستگاه برتر از جمله  شرکت گاز استان گیلان با اهدای لوح تقدیر قدردانی بعمل آمد.

از شرکت گاز استان گیلان در امر اقامه نماز تقدیر شد از شرکت گاز استان گیلان در امر اقامه نماز تقدیر شد از شرکت گاز استان گیلان در امر اقامه نماز تقدیر شد از شرکت گاز استان گیلان در امر اقامه نماز تقدیر شد از شرکت گاز استان گیلان در امر اقامه نماز تقدیر شد