شرکت گاز استان گیلان
به هيچ عنوان به منظور رقص نور شعله ، شومينه را عمداً زردسوز ننمائيد . شعله زرد به معني توليد گازسمي مونواکسيدکربن در دستگاه مي باشد    اطراف لوله هاي بالارونده ( آب سرد و گرم و .. ) از موتورخانه را كاملاً و توسط مصالح مناسب ، آببندي نماييد.در غير اينصورت امكان نفوذ گاز سمي مونواكسيدكربن از اطراف لوله ها به واحد مسكوني شما وجود دارد    هر چراغ روشنايي گازي بايستي داراي يك شير قطع كننده مجزا باشد از اتصال آن به شيرهاي اجاق گاز ، بخاري و يا آبگرمكن جداً خودداري نماييد    درصورتيكه احساس كرديد سوخت بخاري ناقص بوده و يا باشعله آبي نمي سوزد به آن بي‌تفاوت نمانيد، ممكن است اين نقص ناشي از نرسيدن هواي كافي به بخاري باشد.     در هنگام قطع گاز از شبكه شهر و در مرحله نخست فوراً شير اصلي گاز را بسته و سپس شيرهاي مصرفي خانگي كليه واحدها درساختمان را ببنديد    از وارد آوردن ضربه بوسيله ديگ و ساير ظروف سنگين بر روي اجاق گاز جداً خودداري كنيد زيرا اين عمل باعث سست شدن اتصالات و نشت گاز مي شود.    هر وسيله گازسوز بايستي داراي دودكش مناسب و بدون اشكال جهت تخليه گازهاي حاصل از احتراق به فضاي آزاد باشد و هرگونه نقص و نارسايي و رعايت ننمودن استانداردها در اين مورد موجب حادثه خواهد گرديد    براي وصل كردن بخاري به لوله‌كشي گاز هرگز از شيلنگ‌هاي آب و یا لوله های غيراستاندارد استفاده نكنيد.   

افتخار آفرینی همکاران شرکت گاز استان گیلان در المپیاد ورزشی وزارت نفت

۲۴ بهمن ۱۳۹۶ 326
افتخار آفرینی همکاران شرکت گاز استان گیلان در المپیاد ورزشی وزارت نفت

به گزارش روابط عمومی گاز گیلان همکاران شرکت گاز استان گیلان در نهمین دوره المپیاد ورزشی کارکنان بالای 45 سال وزارت نفت در شهر آبادان بر روی سکو رفتند.

در این المپیاد و در رشته شنا همکاران شرکت گاز استان گیلان آقایان داود قنبری طارمسری و مهدی زاهدفر در قالب تیم منتخب شرکت ملی گاز در مسابقات حضور یافته و توانستند در رشته های شنای کرال سینه و شنای قورباغه به ترتیب مقام های دومی و سومی را کسب نمایند.

همچنین تیم شرکت ملی گاز ایران در رشته شنای امدادی با حضور آقای طارمسری توانست بر سکوی سومی مسابقات قرار گیرد.

روابط عمومی گاز گیلان این موفقیت را به این عزیزان و خانواده بزرگ شرکت گاز استان گیلان تبریک عرض می نماید.