نشانه هاي اوليه گاز گرفتگي عبارتند از : خواب آلودگي ، ضعف ، گرفتگي بدن ، سردرد ، تهوع و درد قفسه سينه * گاز منو اكسيد كربن كاملاً بي رنگ و بي بو است . تنفس گاز منواكسيد كربن باعث گاز گرفتگي ، مسموميت و مرگ مي شود *    خروجي دودكش نبايد در كنار كولر و يا زير پنجره باشد ، چرا كه گازهاي سمي وارد فضاي خانه مي شود * انتهاي دودكش پشت بام مي بايست مجهز به كلاهك H شكل باشد تا دود به محيط خانه بر نگردد *   

سيستم قرائت و چاپ همزمان صورتحساب گاز در سراسر گيلان راه اندازي شد

۱۱ مهر ۱۳۹۶ 429
سيستم قرائت و چاپ همزمان صورتحساب گاز در سراسر گيلان راه اندازي شد

به گزارش روابط عمومي گاز گیلان – حسين اكبر مديرعامل شركت گاز استان گيلان از اجراي سراسري سيستم قرائت و چاپ آني صورتحساب گاز در استان گيلان در جهت بهبود سطح كيفي خدمات خبر داد.

مديرعامل شركت گاز استان گيلان با اعلام اين خبر اظهار داشت: اين طرح در جهت رفاه حال مشتريان و نيز شفافيت در تحويل صورتحساب گاز به مشتركين و همزمان با قرائت كنتور اجرايي شده است و زين پس كنتورخوانان شركت گاز نسبت به تحويل صورتحساب به مشترك همزمان با قرائت كنتور اقدام مي نمايند.

مهندس اكبر بيان نمود: در ابتدا، طرح مذكور در شهرهاي رشت، آستارا، تالش، ماسال و آستانه اجرايي شده بود و هم اينك اجراي آن در تمام استان آغاز شده است.

وي در همين راستا بيان نمود: طي هفته گذشته تحويل دستگاههاي قرائت و چاپ صورتحساب، راه اندازي سيستم بر روي دستگاه هاي قرائت و آموزش به كنتورخوانان براي شهرهاي لاهيجان، لنگرود، رودسر و سياهكل در اداره گاز لاهيجان و نيز براي شهرهاي انزلي، صومعه سرا، فومن، شفت و رودبار در محل سالن همايش روابط عمومي شركت گاز استان گيلان انجام پذيرفت.

مديرعامل شركت گاز استان گيلان كاهش دوره وصول مطالبات، صرفه جويي در زمان و هزينه ها، شفافيت در صورتحساب هاي صادره، ارسال پيامكي صورتحساب در زمان نبود مشترك، امكان بررسي صورتحساب صادره در محل و اطمينان از حضور كنتورخوان در محل را از جمله مزاياي اجراي اين طرح عنوان نمود.

مهندس اكبر در پايان گفت: هم اكنون اين شركت توسط 125 كنتورخوان در سطح استان كه تمامي آنان به سيستم قرائت و توزيع همزمان مجهز شده اند، نسبت به قرائت كنتور گاز مشتركين اقدام مي نمايد.

سيستم قرائت و چاپ همزمان صورتحساب گاز در سراسر گيلان راه اندازي شد سيستم قرائت و چاپ همزمان صورتحساب گاز در سراسر گيلان راه اندازي شد سيستم قرائت و چاپ همزمان صورتحساب گاز در سراسر گيلان راه اندازي شد سيستم قرائت و چاپ همزمان صورتحساب گاز در سراسر گيلان راه اندازي شد سيستم قرائت و چاپ همزمان صورتحساب گاز در سراسر گيلان راه اندازي شد سيستم قرائت و چاپ همزمان صورتحساب گاز در سراسر گيلان راه اندازي شد