به هيچ عنوان به منظور رقص نور شعله ، شومينه را عمداً زردسوز ننمائيد . شعله زرد به معني توليد گازسمي مونواکسيدکربن در دستگاه مي باشد    اطراف لوله هاي بالارونده ( آب سرد و گرم و .. ) از موتورخانه را كاملاً و توسط مصالح مناسب ، آببندي نماييد.در غير اينصورت امكان نفوذ گاز سمي مونواكسيدكربن از اطراف لوله ها به واحد مسكوني شما وجود دارد    هر چراغ روشنايي گازي بايستي داراي يك شير قطع كننده مجزا باشد از اتصال آن به شيرهاي اجاق گاز ، بخاري و يا آبگرمكن جداً خودداري نماييد    درصورتيكه احساس كرديد سوخت بخاري ناقص بوده و يا باشعله آبي نمي سوزد به آن بي‌تفاوت نمانيد، ممكن است اين نقص ناشي از نرسيدن هواي كافي به بخاري باشد.     در هنگام قطع گاز از شبكه شهر و در مرحله نخست فوراً شير اصلي گاز را بسته و سپس شيرهاي مصرفي خانگي كليه واحدها درساختمان را ببنديد    از وارد آوردن ضربه بوسيله ديگ و ساير ظروف سنگين بر روي اجاق گاز جداً خودداري كنيد زيرا اين عمل باعث سست شدن اتصالات و نشت گاز مي شود.    هر وسيله گازسوز بايستي داراي دودكش مناسب و بدون اشكال جهت تخليه گازهاي حاصل از احتراق به فضاي آزاد باشد و هرگونه نقص و نارسايي و رعايت ننمودن استانداردها در اين مورد موجب حادثه خواهد گرديد    براي وصل كردن بخاري به لوله‌كشي گاز هرگز از شيلنگ‌هاي آب و یا لوله های غيراستاندارد استفاده نكنيد.   

حضور یاوران معروف شرکت گاز استان گیلان در همایش بزرگ آمران به معروف و ناهیان از منکر

۶ مهر ۱۳۹۶ 507
حضور یاوران معروف شرکت گاز استان گیلان در همایش بزرگ آمران به معروف و ناهیان از منکر

روابط عمومی گاز گیلان صبح روز پنجشنبه همزمان با هفتمین روز از ماه محرم همایش بزرگ یاوران معروف، طلایه داران و یادآوران امر به معروف و نهی از منکر در استان گیلان با حضور حضرت حجت الاسلام و المسلمین دکتر توانایی معاونت ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور و حضرت حجت الاسلام و المسلمین شفیعی زاده رئیس ستاد امر به معروف  و نهی از منکر استان و جمعی از مسئولین استانی برگزار شد.

این مراسم همراه با ذکر مصیبت و مداحی آغاز شد و مداح اهل بیت جناب آقای عارفی حاضرین را به فیض رساندند.

در ادامه حضرت حجت الاسلام و المسلمین شفیعی زاده ضمن عرض تسلیت به مناسیت ایام محرم به بیان اهمیت امر به معروف و نهی از منکر پرداختند و گفت: فضا برای تبلیغ، آموزش و ترویج این فریضه الهی باید در همه جا از جمله جایگاه های تفریحی در نظر گرفته شود.

سپس دکتر توانایی در خصوص امر به معروف و نهی از منکر اظهار داشت: برای ترویج و تبلیغ امر به معروف و نهی از منکر هیچ نیازی به خشونت و جبر نیست و با آرامی و لطافت نیز می شود همه اقشار جامعه را دعوت به این فریضه الهی نمود.

حضور یاوران معروف شرکت گاز استان گیلان در همایش بزرگ آمران به معروف و ناهیان از منکر حضور یاوران معروف شرکت گاز استان گیلان در همایش بزرگ آمران به معروف و ناهیان از منکر حضور یاوران معروف شرکت گاز استان گیلان در همایش بزرگ آمران به معروف و ناهیان از منکر حضور یاوران معروف شرکت گاز استان گیلان در همایش بزرگ آمران به معروف و ناهیان از منکر حضور یاوران معروف شرکت گاز استان گیلان در همایش بزرگ آمران به معروف و ناهیان از منکر