نشانه هاي اوليه گاز گرفتگي عبارتند از : خواب آلودگي ، ضعف ، گرفتگي بدن ، سردرد ، تهوع و درد قفسه سينه * گاز منو اكسيد كربن كاملاً بي رنگ و بي بو است . تنفس گاز منواكسيد كربن باعث گاز گرفتگي ، مسموميت و مرگ مي شود *    خروجي دودكش نبايد در كنار كولر و يا زير پنجره باشد ، چرا كه گازهاي سمي وارد فضاي خانه مي شود * انتهاي دودكش پشت بام مي بايست مجهز به كلاهك H شكل باشد تا دود به محيط خانه بر نگردد *   

معرفی دبیرخانه

۲۴ فروردین ۱۳۹۳ 2405

تاريخچه شکل گیری باشگاه بهينه كاوي تعالي شركتهاي گاز استانی :

در شرایط رقابتی امروز، كیفیت و بهره وری دو عامل مهم و اساسی در بقای مؤسسات و تولیدكنندگان می باشد و بهبود مستمر ابزاری مطمئن جهت تداوم حضور در این بازار می باشد.

یكی از روشهایی كه موجب پیشرفت سازمان ها در این عرصه رقابتی می گردد، الگوبرداری از بهترینهاست.

فرآیند الگوبرداری با شناخت سازمان یا سازمان هایی كه در نوع خود بهترین هستند، تكنیك هایی را معرفی می كند كه بدان وسیله بتوان شكاف موجود بین سازمان خودی تا سازمان پیشرو را به حداقل رساند. این ابزار امروزه بهینه کاوی نامیده می شود.

در این راستا شرکت های گاز استانی اصفهان، تهران، خراسان شمالی، قم، گیلان و مازندران طی نشستی تحت عنوان اولین گردهمایی تعالی به میزبانی شرکت گاز استان گیلان که در تیر ماه سال 1390 با حضور جناب آقای مجیدسعیدی رئیس امور داری و تحول اداری برگزار گردید، تفاهم نامه ای با موضوع ایجاد شرایط و زیر ساختهای مناسب و تسهیل گری در خصوص شناسایی بهترین تجربیات و استفادهاز فرصتهای بهبود یادگیری بین شرکتهای گاز استانی تنظیم گردید .

 از آنجایی که امکان پیوستن سایر شرکتها به این باشگاه وجود داشت تاریخ اعتبار این تفاهم نامه یکساله در نظر گرفته شد که هر ساله قابل تمدید می باشد .

- دراین گردهمایی مقرر گردید در خصوص هماهنگی تورهای تعالی ماهیانه شرکت گاز استان گیلان به عنوان دبیرخانه موقت کارخود را آغاز نماید .

- با ادامه فعالیتهای این باشگاه وپیوستن سایر شرکتهای گاز استانی از قبیل خوزستان، گلستان، یزد، همدان، فارس و آذربایجان شرقی نیاز به پایگاهی قویتر و کار آمد تر دیده شد تا هماهنگی میان شرکتها را به انجام برساند.

- از این رودر پنجمین گردهمایی تعالی به میزبانی شرکت گاز استان فارس مصوب گردید تا تمامی حاضران موافقت کتبی خود را در خصوص استقرار دبیرخانه دائمی در شرکت گاز استان گیلان را به این شرکت اعلام دارند.

پس از اعلام موافقت شرکتهای گاز استان اصفهان، تهران، خراسان شمالی، خوزستان، فارس، قم، گیلان، گلستان، مازندران، یزد و همدان دبیرخانه در بهمن ماه سال 1391 به طور رسمی آغاز به کار نمود.

 

آدرس دبیرخانه : رشت - پارک شهر - خیابان ملت - خیابان شهید سیادتی - ساختمان شرکت گاز استان گیلان
صندوق پستی : 1654      کد پستی : 43199-41446

 
شماره تلفن سازمان : 9-3229064-0131       داخلی: 257
 
شماره فاکس دبیرخانه تعالی : 3228551 -0131